September 25, 2018

February 23, 2018

February 2, 2018

January 30, 2018

December 21, 2017

November 15, 2017

November 8, 2017

November 8, 2017

November 8, 2017

Please reload

Son Yazılar

The Green Inferno

November 15, 2017

Hiç bir grup "Bendeniz" saç modelli yamyam tarafından parçalanacağınız aklınıza gelir miydi? Muhtemelen bu gençlerin de  gelmemişti.

 

 

Filmin Konusu: Büyük şirketlerin rutin Amazon Ormanları yağmaları sonucu, yok olan kabileler ve doğal yaşamı kurtarmak için harekete geçen bir grup üniversiteli aktivist gencin yamyam bir kabilenin eline düşmesini anlatıyor.

 

Filmin Yönetmeni Eli Roth. Bu ne demek? Bu: Hostel ve Cabin Fever demek. Yani bol bol gore; kan, sidik ve gözyaşı demek.

 

Gençlerimiz Amerika'dan kalkıp Peru'ya gelir ve bir inşaat alanını basarak orada yapılan izinsiz (Amazon uluslararası anlaşmalarla korunmaktadır) ağaç kesme ve doğa kıyımını cep telefonlarıyla canlı bir şekilde dünyaya gösterirler. Haliyle sosyal medya ve diğer doğal yaşam organizasyonlarının da devreye girmesiyle dakikalar içinde sonuç alırlar.

 

Aldıkları sonuçtan memnun bir şekilde dönüş yoluna çıkan ekibimizin bindiği uçak düşer ve gençlerimiz de yaşam haklarını savunmak için geldikleri ama asla görmedikleri bir Amazon kabilesinin eline geçer. Tahmin edeceğiniz üzere bu kabile vegan olmaktan çok uzaktır. Sonrası ise Eli Roth...

 

Bazen tweet atmak aksiyon almaktan daha iyi gibi sanki. Düşünsenize Hasankeyf sular altında kalmasın diye bütün iyi niyetiniz ve aktivistliğinizle oraya gidiyorsunuz ve Hasankeyf halkı sizi yiyor. lol.

 

Neden İzlenmeli:

Bir Eli Roth filmi. Vaadettiği şey neyse size onu veriyor

 

IMDB Puanı: 5,3

Site Puanı: 5 Tombstone 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

 

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com